HÁZENÁ ROKYCANY – LIONS HOSTIVICE

HÁZENÁ ROKYCANY – LIONS HOSTIVICE 16:31 (9:15)
Druhé kolo poháru přineslo očekávanou prohru domácího týmu. Utekl nám začátek utkání, než se holky probraly tak za 10 minut na ukazateli svítilo 1:6. Poté jsme se probrali a skóre srovnali. V 16. minutě to bylo 8:8, bohužel zkušený soupeř v této chvíli přidal a do poločasu si vytvořil šestigólový náskok. Za první poločas naše hráčky zaslouží pochvalu, většina věcí fungovala. Na začátku druhé půle už Hostivice kralovali. Začali jsme vyrábět technické chyby, nepřesnou střelbu a v obraně si holky spíš fandily než aby si pomáhaly. Zápas nám ukázal naše nedostatky, na kterých musíme zapracovat a příští týden v Budějovicích zkusit uhrát lepší výsledek.
Branky: Vildmanová 5/1, Benešová 3, Mašková, Pechová a Kozáková po 2, Hýblová a Bílá po 1.