Jihočeši – Rokycany (ml. dorost)

Jihočeši – Rokycany 36:28(18:15)

K prvnímu kolu nové sezóny jsme vyjeli na cestu do Českých Budějovic, kde hrají své zápasy Jihočeši (výběr hráčů jižních Čech).
Naše mužstvo tvoří z většiny kluci, kteří k mám přišli ze starších žáků. To bylo také v zápase dobře vidět.
První poločas můžeme rozdělit na dvě části. Prvních 16 minut jsme se soupeřem drželi a dokonce jsme se dostali do vedení 10:9. Bohužel poté Jihočeši zlepšili obranu a my jsme 6 minut nedali branku, proto také byl stav 14:10 ve 22 minutě pro domácí. Naštěstí jsme se poté zlepšili a do šaten jsme šli jen s tří brankovým mankem a stavem 18:15 pro domácí.
Druhý poločas už byl z naši strany horší. Domácí se snadno dostávali do šancí, které proměňovali. Za to mi jsme to v útoku měli těžké a nedařilo se prosazovat, tak jako v prvním poločase. Nakonec jsme tedy prohráli 36:28. Do dalších zápasů máme co zlepšovat.