Jihočeši – Rokycany (st. dorost)

Jihočeši – Rokycany 32:28( 15:18)
Do prvního zápasu sezony staršího dorostu, jsme vstoupili s velkým nasazením a bojovností. Skóre bylo vyrovnané po celý poločas, až ke konci se nám podařilo díky chybám soupeře odskočit na rozdíl tří branek. Bohužel vstup do druhého nevyšel podle našich představ a během pěti minut bylo opět vyrovnáno. Po timeoutu jsme se uklidnili, začali opět proměňovat a udržovat vyrovnané skóre. Ke konci zápasu jsme opět doplatili na užší soupisku staršího dorostu, který museli doplnit mladší dorostenci. V hezkém zápase, jsme kvůli nezvládlé koncovce prohráli 32:28, ale dokázali jsme si, že umíme hrát pěkné zápasy.
Kluci zaslouží za předvedený výkon pochvalu, včetně brankářů, kteří předváděli skvělé výkony.