SPARTAK ÚSTÍ NAD LABEM – HÁZENÁ ROKYCANY

SPARTAK ÚSTÍ NAD LABEM – HÁZENÁ ROKYCANY 43:22 (21:12)
Začátek utkání děvčata spala, vůbec nečekala takovou rychlost a tvrdost, musel jsem si vzít time out už v 5. minutě za stavu 0:5. Oddechový čas sloužil k tomu, aby se hráčky seznámily s úrovní 2. ligy. Pak se zlepšil přístup i herní projev, který byl do konce utkání lepší než v Čechách Budějovicích. Soupeř lehce ubral v nasazení a to nám stačilo k tomu, abychom průběžně korigovali na 8:9 v 15. minutě. Poté se hráčky vrátily ke stejným chybám, nevracely se a toto vše umocnily ještě nepřesnou střelbou. O přestávce za stavu 12:21 jim bylo opět připomenuto, že zadarmo nic nedostanu. Nástup do druhé půle byl opět tragický. Ústí se prezentovalo vysunutou rychlou obranou 3:3 a my sloužili jako kompars k jejich koncertu. Naše přihrávky neomylně směřovaly do jejich rukou a Ústí nás trestalo z brejků. Občas probleskl záchvěv hezké akce, ale moc toho nebylo, čeká nás práce jako na kostele, musíme zapracovat hlavně na psychice a koncentraci.
Góly: Vildmanová 6, Fröhlichová 3, Bufková, Benešová, Mašková, Aichingerová, Hýblová a Bílá po 2, Zíbarová 1