HÁZENÁ ROKYCANY – HC HÁJE

HÁZENÁ ROKYCANY – HC HÁJE 15:33 (9:15) Úvod utkání nám vyšel, proti předchozím zápasům se zlepšila obrana, bohužel pokračovala trápení v útoku. Signály, které jsme chtěly zahrát byly zahrány všechny špatně a branky přibývaly pouze po náhodných akcích a střelbě z dálky. Kolem 15. minuty to bylo o tři, ale soupeř využil našich nepřesných přihrávek a nepřipravené střelby na poločasových 9:15. Za 10 minut druhé půle Háje navýšily náskok na rozdíl 10 branek a bylo po zápase. Holkám slouží ke cti, že zápas neodevzdaly a v obraně si plnily své úkoly dobře, bohužel na vysunutou obranu soupeře jsme nereagovali dobře a odevzdali další zbytečné míče. Závěrečné minuty utkání toho byly důkazem, kdy jsme je nezvládli a posledních 10 minut prohráli 2:7. Branky: Benešová 3, Bufková, Mašková, Aichingerová a Vildmanová po 2, Hýblová, Pechová a Konderová po 1