TJ Sparta Kutná Hora – Rokycany (ml. dorost)

TJ Sparta Kutná Hora – Rokycany 43:22(21:14)
Ke 4.kolu jsme cestovali do Kutné Hory. Bohužel jsme měli problémy s nemocemi v týmu. Onemocnělo nám během týdne 7 kluků, takže jsme vyrazili jen v 8 lidech a z toho byli dva ze starších žáků. Oba dva musíme pochválit, že se nebáli a předvedli velmi dobrý výkon.
Polovinu prvního poločasu jsme hráli se soupeřem vyrovnaný zápas. Poté se nám přestalo dařit v útoku a soupeř toho využil k navyšování svého vedení až na poločasový výsledek 21:14.
Druhý poločas pro nás nezačal dobře, když jsme hned na začátku dostali přímou červenou kartu. Poté už bylo těžké z utkáním něco udělat. Kluci odehráli prakticky celý zápas bez střídání a bylo to znát, že jim docházeli síly. Soupeř nás trestal z rychlých útoků a navyšoval vedení až na konečných 43:22.